DESIGN & FUNCTION FROM SWEDEN

 dostawa kurierem na terenie całej polski gratis

DEFUNC

DeFunc to połączenie dwóch słów Design i Funkcjonalność.

Defunc to nie tylko kolejna marka słuchawek lifestyle’owych.

Na rynku jest wiele marek i modeli, a konsumentowi trudno wybrać, co kupić. Dlatego Johan Wahlbäck – założyciel Defunc musiał stworzyć coś więcej, aby odnieść sukces na rynku i wiedział, że musi to być coś nowego.

Co zrobił?

Cóż, skategoryzował cztery modele słuchawek według tego można ich użyć: MUZYKA, ROZMOWA, SPORT, GAMING. Każdy model został zoptymalizowany pod kątem każdego konkretnego zadania.

To znacznie uprościło wybór!

Od tego czasu Defunc rozwija się pomyślnie i jest obecnie reprezentowany na ponad 30 rynkach na całym świecie. Defunc zawsze stara się tworzyć unikalne produkty, zawsze z myślą o wysokiej jakość, funkcjonalności i jak mówi Johan Wahlbäck – ” prawie do istnienia”. Nowy i rozwijający się asortyment firmy Defunc z prawdziwymi bezprzewodowymi modelami słuchawek jest tego dowodem. Dzięki unikalnym funkcjom, takim jak opracowane przez Defunc końcówki douszne MultiTip, możliwość regulacji kąta nachylenia wkładki dousznej w celu uzyskania idealnego dopasowania, a także dzięki niesamowitemu czasowi pracy baterii Defunc jest wyróżniającą się marką słuchawek na rynku i jest wierny swoim założeniom.

“Będziemy nadal oferować produkty o wyjątkowym stosunku jakości do ceny, a jednocześnie nigdy będziemy szli na kompromis w zakresie wzornictwa i jakości.”
Johan Wahlbäck -założyciel Defunc

defunc słuchawki bezprzewodowe

Strona producenta www.defunc.com
Strona dystrybutora w Polsce www.travelight.pl

Zapisz się do newslettera

Nie przegap naszych promocji i nowości

Zostań w kontakcie

Obserwuj nas

Słuchawki

Porównanie

NEWS

Kontakt

Newsletter

MUZYKA

Zobacz

SPORT

Zobacz

sluchawki do wideokonferencji 01

ROZMOWY

Zobacz

sluchawki gamingowe

GAMING

Zobacz